MADROG MADPATCHER

MPA 4,5W

Jauns

21 Prečū

0,00 €

Apraksts

Ceļu remontētājs MADPATCHER – tā ir moderna iekārta, kas ir paredzēta plaisu, caurumu aizdarīšanai, kā arī bojājumu novēršanai asfalta segumā, izmantojot asfalta emulsijas un šķembu maisījumu, bez iepriekšējas remontējamās virsmas apstrādes.
MADPATCHER var pielietot jebkura ceļa seguma remontēšanai. Apkures sistēma uztur pastāvīgu, asfalta emulsijas darba temperatūru, tādējādi ļaujot veikt remontdarbus pat zemu gaisa temperatūru apstākļos. Rezultātā tiek iegūti ilgmūžīgi un droši ceļa segumi, kas tiek izveidoti ļoti ātri un ar minimāliem kapitāla ieguldījumiem. Šķembu izkliedēšana ir tik ļoti neizteikta un minimāla, ka darbus var veikt līdzās ejošiem gājējiem. Darba vadības visi elementi ir koncentrēti ergonomiski izprojektētā vadības pultī. Operators var pārvaldīt aprīkojuma darbību, nenovēršot uzmanību no remontējamās virsmas.
Šķembas no bunkura tiek padotas ar skrūvpārvada dozējošo mehānismu pneimatiskajā inžektorā. No šejienes tās tiek padotas ar gaisa strūklu pa nodilumizturīgu, sintētiska materiāla šļūteni uz sprauslu, pēc tam nonāk remontējamā vietā.
Emulsija no tvertnes ar sūkņa GVR (Itālija) radīta spiediena palīdzību iziet caur filtru un Alfa Laval (Šveice) apkures sistēmu līdz izsmidzināšanas gredzenam, kas atrodas mitrināšanas sprauslā. Šeit emulsija sajaucas ar šķembām. Pēc tam gatavais maisījums nonāk remontējamā vietā, kur sastingst, veidojot noturīgu plombu.
Šķembu transportēšanai domātais gaiss tiek sūknēts caur firmas Robuschi (Itālija) Roots tipa gaisa virpuļpūtēju. Gaisa pūtēju darbina iekšdedzes dzinēja Kubota (Japāna) dzensiksna. Emulsiju sūknējošais sūknis tiek darbināts ar Danfoss (Dānija) hidraulisko dzinēju ar bezpakāpju apgriezienu regulēšanu. Šķembu patēriņa regulēšana arī ir bezpakāpju. Emulsijas tvertni uzkarsē gāzes deglis, kas garantē minimālās temperatūras uzturēšanu 40 grādu pēc Celsija robežās, neatkarīgi no apkārtējās vides temperatūras.

Dīzeļdzinējs Kubota D1105E (Japāna) 18,7 kW/ 25 HP
Kompresors Robuschi (Itālija) 10 m³/min - 8 bar
Datora vadība Siemens (Vācija)
Hidraulika Danfoss (Dānija)
Siltummainis Alfa Laval (Zviedrija)
Emulsijas sūknis GVR (Itālija) 5,7l/min, 10bar

MODELIS MPA 4,5W

Darba zonēs rādius 4m /240 °

Šķembas bunkuru skaits 1

Šķembas bunkuru apjoms 4 m³

Mazas frakcijas bunkura apjoms 0,5 m³

Emulsijas cisterna 1 100 L

Svārpstu skaits 1

Platums 2290 mm

Garums 3000 mm

Augstuma 2000mm

Svars 2 850 kg

Uzdodiet jautājumu

Reģistrācija nav nepieciešama

Uzdodiet sev interesējošu jautājumu par konkrēto preci

(необязательный)
*Paziņot par atbildes saņemšanu

13 citas preces šajā kategorijā: