Ceļu un būves tehnika profesionāļiem SIA JC Commerce

Dibināta 2014. gada 26.novembri. Šodien firmā strādā deviņi darbinieki, no kuriem trīs nodrošina firmas un biroja vadību, divi strādā pārdošanā, bet četri nodrošina servisa pakalpojumus.

Mēs jau vairāk kā piecus gadus nodrošinam servisa pakalpojumus jebkura veida tehnikai, kā arī sniedzam konsultācijas par visa veida aprīkojumu. Mūsu meistari ātri un kvalitatīvi salabos Jūsu tehniku. Starp mūsu pastāvīgajiem klientiem ir tādi uzņēmumi kā Cramo un Ramirent.

Firmas apgrozījums pedeja pusotra gada ir pieaudzis piecas reizes. Pateicoties kvalitatīvajai produkcijai un pakalpojumiem, ievērojami paplašinājies arī potenciālo klientu loks. Šajā laikā esam guvuši lielu atzinību no mūsu klientiem un sadarbības partneriem.

SIA JC Commerce nodarbojas ar moderno būvniecības un celtniecības tehnikas un iekārtu tirdzniecību, ko piegādā vairāk kā 50 ārvalstu kompāniju, to skaitā MADROG, MISTA, NTC, CAMS MACCHINE, EUROCOMACH, HYDRO-TEC, EDT EURODIMA, ENAR, HYCON, INTERNACO, SIMA, KATIMEX, LANCIER -CABLE GmbH, PULLMANN, GRINDEX, GENERGA, HONDA, HATZ, ALEN PRO, GEHL GmbH, BOBCAT, Atlas Copco - DYNAPAC, OPTIMAS, GESAN, KAESER, BMS, PFT, MASTER, BOSCH, HUDIG, WACKER, WEBER MT un daudzi citi uzņēmumi, kā arī nodrošina šīs tehnikas remontu un servisu:

 1. Grunts apstrādes tehnika (kompaktiekrāvēji, mini ekskavatori, augsne blīvētāji, betona apstrādes tehnika utt);
 2. Sūkņi un spēka stacijas (javas, betona, ūdens sūkņi un padeves mašīnas, kā arī visu veidu ģeneratori, hidrauliskās stacijas, kompresori u.c.);
 3. Mobilās iekārtas (kāpnes, sastatnes, nožogojumi, konteineri utt);
 4. Instrumenti un darbarīki;
 5. Lietota tehnika

Mūsu stratēģija ir šāda:

 • Pieredze;
 • Daudzveidība;
 • Visaugstākā kvalitāte;
 • Profesionāli ieteikumi un pircēju apmācīšana;
 • Pēc pārdošanas serviss;
 • Ilgtermiņa attiecību uzturēšana

Mūsu izpratnē profesionālisms ir – profesionālu tehniku profesionālis pārdod profesionālim..... SIA JC Commerce – TEHNIKA PROFESIONĀĻIEM...